Mieszkanie do wynajęcia w wysokim standardzie

1 250 zł / mc

Szczegółowy opis:

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania z balkonem typu loggia przy ul. Skowronków w Tarnowie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w cztero-piętrowym bloku bez windy. Nieruchomość o metrażu 45 m² składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej funkcjonalnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki. 

Mieszkanie w pełni umeblowane i zaopatrzone w wysokiej klasy sprzęt AGD w tym zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, pralka. W przedpokoju szafa w zabudowie. Na podłogach w pokojach piękny i zadbany parkiet a w przedpokoju, kuchni i łazience nowoczesna terakota. Rozkład okien północ-południe zapewnia dużo światła, ciepło oraz piękne widoki na zieleń. 

Nieruchomość mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w zasięgu ręki duże markety oraz kompleks handlowy z drogerią, szkoła, żłobek, przedszkola, przychodnie, poczta, banki, kościół, szpital. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji zaopatrzony w domofony nowej generacji. Obok bloku duży nowy parking, więc parkowanie nie stanowi żadnego problemu. 

Zarządcą bloku jest Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa a czynsz administracyjny wynosi 630 zł i zawiera: ogrzewanie, zaliczkę na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci.

Jednorazowa kaucja zwrotna 2000 zł.
Jednorazowa opłata za pośrednictwo dla biura 1000 zł.

Mieszkanie dostępne od 20 grudnia. 

Zapraszam do kontaktu:

Agent prowadzący
Lidia Frankowska
720 433 344

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący