Nasze działania

Mając na uwadze zadowolenie Klienta traktujemy powierzoną nam nieruchomość z należytą uwagą. Dlatego też, stosujemy szereg działań, które mają na celu spełnienie oczekiwań Naszego Klienta. 

Przygotowywanie dokumentów

Polega na zebraniu wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży, jak m.in. akt nabycia nieruchomości, zaświadczenia ze spółdzielni, wypis i wyrys z rejestrów gruntów itp.
Ponadto wszystkie zawierane umowy są zgodne z aktualnym stanem prawnym.

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości (Due diligence)

Due diligence jest to kompleksowa analiza stanu prawnego nieruchomości, a także jej stanu faktycznego - w tym technicznego, którą stosuje się przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Rzut nieruchomości

Rzut nieruchomości umożliwi jasno i szybko ocenić funkcjonalność nieruchomości, jak również zwizualizowanie potencjalnego dostosowania pod indywidualne potrzeby.

Home staging

To działanie mające na celu wyeksponowanie atutów nieruchomości, wydobycie przestrzeni i uwydatnienie jej, wskazanie funkcji każdego pomieszczeń oraz podkreślenie harmonii panującej we wnętrzach oraz zaproponowanie nabywcy określonego stylu życia.

Sesja fotograficzna

Profesjonalna sesja zdjęciowa zawsze znacznie zwiększy szanse nieruchomości na sprzedaż / wynajem. Prawidłowo wykonane fotografie przyciągają spojrzenie, pokazują jednocześnie przestrzeń oraz atmosferę danej nieruchomości.

Wideo prezentacja

W celu przyciągnięcia uwagi potencjalnego Klienta przygotowujemy wideo prezentację.
Wideo prezentacja jest uzupełnieniem fotografii i umożliwia pozwalają na szerszą prezentację nieruchomości.

Promocja oferty

Wynikiem powyższych działań jest opracowanie rzetelnej i przyciągającej uwagę oferty, która jest przez naszą firmę udostępnianą, promowaną oraz eksponowaną w wielu mediach i portalach.

Analiza rynku

W naszej firmie, nie porzucamy oferty po umieszczeniu jej na portalach. Stale monitorujemy rynek obserwujemy i w przypadku, gdy oferta dłużej znajduje się na stronie szukamy alternatyw. Naszym celem, jest znalezienie nowego właściciela bądź wynajmującego.

Wybierz Fenomen Nieruchomości