Mieszkanie typu Studio

165 000 zł

Szczegółowy opis:

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 24 m² na parterze ocieplonej kamienicy z roku 1995 przy ul. gen. J. Dąbrowskiego. Mieszkanie stanowi lokum dla jednej, maksymalnie dwóch osób.

Jest to rodzaj kawalerki, która posiada trzy pomieszczenia: łazienkę, przedpokój oraz pomieszczenie spełniające funkcje salono-kuchni, z czego można wydzielić miejsce do pracy, odpoczynku oraz  sypialnie. Lokal zaopatrzony jest w wymienione drzwi aluminiowe antywłamaniowe, okno typu witryna wpuszczające dużą ilość światła, łazienkę z nowym prysznicem oraz toaletą – całe mieszkanie jest po generalnym remoncie. Aranżacja takiego wnętrza może być wyzwaniem, ale odpowiedni plan i znajomość praktycznych rozwiązań przeznaczonych do niewielkich wnętrz sprawi, że nawet bardzo niewielka przestrzeń może zamienić się w funkcjonalne i estetyczne mieszkanie. 

Mieszkanie bezczynszowe stanowi pełną własność wraz z miejscem parkingowym. Ogrzewanie gazowe z użyciem nowoczesnego pieca dwu-funkcyjnego umożliwia kontrole wydatków. Na opłaty składają się wyłącznie media według zużycia. Nieruchomość posiada księgę wieczystą.

Wokół bogata infrastruktura, Kompleks Handlowy: sklep spożywczy “Biedronka”, piekarnio-cukiernia “Filiżanka”, drogeria “Rossmann”, sklepy wielobranżowe tj. “Action”, “Dealz”, “Pepco”, punkty gastronomiczne, szkoły, przedszkola ,przychodnia, banki, weterynarz, apteki, przystanki autobusowe, kościół. W bliskiej odległości – około 5 minut spacerkiem Starówka.

Osoby zainteresowane tą ciekawą nieruchomością zapraszam do kontaktu:

Agent prowadzący
Leszek Włodarski
tel. 692 770 323

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący