Nasz zespół

 

„Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”. – Becka Schoettle

 

Naszą firmę tworzą przede wszystkim LUDZIE.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą załogą oraz współpracownikami 🙂

Leszek - Koordynator zespołu

Absolwent z tytułem magistra inżyniera AGH w Krakowie na kierunku zarządzania produkcją w przemyśle. Posiadam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej związanej z kierowaniem zespołu pracowników.

Pracując z ludźmi zdobyłem umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby drugiego człowieka. Cieszę się ogromnym zaufaniem wśród obecnych jak i byłych pracowników - każde powierzone zadanie traktuję z należytą uwagą i rozwagą. Z natury cechuję się empatią, moralnością i uczciwością.

Prywatnie jestem fanem przejażdżek rowerowych, kinematografii i smakoszem dobrej kawy.

Lidia - Specjalista w zakresie Prawa/ Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Prawa. Wieloletnia praca z ludźmi nauczyła mnie ich widzieć, a przede wszystkim słuchać...

Posiadam doświadczenie, jako Agent Nieruchomości oraz w innych branżach. Swoją pracę, staram się wykonywać zawsze sumiennie i z zaangażowaniem. Cechuje mnie empatia, lojalność, komunikatywność, szczerość, tolerancja, oraz życzliwość.

W wolnym czasie lubię poczytać dobrą książkę, np. kryminał, obejrzeć ambitne kino, teatr, oraz spędzać maksymalną ilość czasu z osobami, które Kocham.

Artur - Agent Nieruchomości/ Prokurent

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z tytułem magistra Ekonomii i licencjata z Administracji.

Pewien czas związany z Administracją Samorządową, dzięki tej pracy nabyłem umiejętność słuchania drugiego człowieka. Jestem osobą głęboko zaangażowaną w powierzone zadania, zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem.

W wolnym czasie aktywnie wypoczywam: jazda na rowerze, wędrówki po górach. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Natalia – Agent Nieruchomości

Z wykształcenia Technik – Geodeta.

Umiejętności i wiedzę w różnych dziedzinach, jak również kontakt z ludźmi zdobywałam pracując w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej oraz Ochrony Środowiska.

Dużą wiedzę w temacie nieruchomości miałam możliwość osiągnąć pracując na stanowisku – Młodszy Referent w Wydziale Urbanistyki, Architektury i Budownictwa.

Branża – Nieruchomości nie jest mi obca i traktuję to jako nowe wyzwanie i pewnego rodzaju

fantastyczną przygodę. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną radość. Jestem osobą całkowicie zaangażowaną w powierzone mi obowiązki, sumienną i komunikatywną. Cechuje mnie empatia, życzliwość i lojalność.

W wolnym czasie aktywnie spędzam czas z rodziną.

 

Rafał – Agent Nieruchomości

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z tytułem licencjata Zarządzania i Marketingu w Rzeszowie.

Przez wiele lat z sukcesami sprawdzałem się w takich branżach jak: Specjalista od reklamy, Specjalista BHP, Sprzedawca akcesoriów elektronicznych, w Branży Budowlanej.

Jestem osobą pogodną, praca z ludźmi to dla mnie czysta przyjemność. Ważny jest dla mnie każdy człowiek, bez względu na swoje przekonania.

W wolnym czasie lubię dobry film, ciekawą książkę, interesuję się sportem, gdzie w grę wchodzi rywalizacja: Formuła1, boks, MMA.

Uwielbiam podróże i dobre jedzenie, a czas spędzony z rodziną i znajomymi jest dla mnie bezcenny.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Tomasz - Specjalista ds. kredytów

Absolwent Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie na specjalności Zarządzanie Nieruchomościami oraz Gospodarka Nieruchomościami.

Z rynkiem finansowym związany od 2005 roku. Zaczynał od firm leasingowych, jednak zainteresowanie rynkiem nieruchomości sprawiło, że zaczął przygodę w pośrednictwie na rynku nieruchomości, a od niemal dekady zajmuje się pośrednictwem na rynku kredytów hipotecznych.

Prywatnie uwielbia aktywny wypoczynek, szczególnie narciarstwo i żeglarstwo.

Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu kredytu - zadzwoń 604 630 144

Jacek - Notariusz

Notariusz Jacek Kulesza w ramach prowadzonej kancelarii notarialnej w Tarnowie, oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie wszelkich czynności notarialnych, zapewniając przy tym indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo dla swoich klientów.
Duże doświadczenie na rynku, zdobyte przy współpracy z agencjami nieruchomości, deweloperami, poparte wieloma opiniami zadowolonych klientów oraz wiedzą pozwalają zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Kancelaria notarialna w Tarnowie zapewnia rzetelność oraz krótki termin oczekiwania na przeprowadzenie sprawy, a także obsługę w języku angielskim.