2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa,

1000 zł/ m-c

Szczegółowy opis:

Mieszkanie mieści się na 1 pietrze, 4- piętrowego bloku. Lokal mieszkalny składa się z pomieszczeń: kuchnio- salon, 2 małe pokoje, z czego jeden z oknem, drugi bez, mogący służyć jako sypialnia, garderoba, czy gabinet ; przedpokoju, oraz łazienki wraz z toaletą. Mieszkanie nie posiada balkonu, jest tzw. balkon francuski, gdzie umieszczona jest suszarka na pranie.

Mieszkanie w większości umeblowane, brakuje drobnych detali.Lokal mieszkalny jest odświeżony, estetyczny, przytulny. W kuchni wszystkie niezbędne sprzęty: lodówka, mikrofalówka, zmywarka, piekarnik, szafki kuchenne, kuchenka elektryczna z możliwością zamiany przez właścicieli na kuchenkę indukcyjną. Estetyczna łazienka zaopatrzona jest w wannę z prysznicem, pralkę, szafki na przybory toaletowe, lustro. Ściany i podłoga wyłożone terakotą. W salonie znajduje się wypoczynek, szafa, komoda, stolik i krzesła.Pozostałe pomieszczenia w większości wyposażone są w niezbędne meble. Na podłogach panele, oraz wykładzina dywanowa. Okna nowe, plastikowe.

Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, oraz bogata infrastruktura. W pobliskiej okolicy znajdują się: Centrum Handlowe Maks i Świt. Blisko bloku mieści się Lidl, małe osiedlowe sklepiki, pasaż handlowy z punktami usługowymi( kosmetyczka, fryzjer), Żabka itp. W okolicy znajduje się również Szkoła Podstawowa nr.1, Przedszkole nr.34, przy Przedszkolu Żłobek.

Blisko miejsca zamieszkania, przystanki autobusowe, okolica obfituje w zieleń, blok zaopatrzony domofonem nowej generacji. Tuż obok klatki ogrodzony plac zabaw, oraz boisko do gry w kosza, również ogrodzone.

Zarządcą bloku jest Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, a czynsz ok. 500 zł. 1000 zł- odstępne +1500 zł kaucja. Wymagany jest najem okazjonalny u notariusza.

Oferta wydaje Ci się atrakcyjna?

Zadzwoń i umów się na prezentację:

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmial.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący