Uroczy dom w malowniczej lokalizacji​

320 000 zł

Szczegółowy opis:

Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczy dom, położony w Brzozowej, gm.Gromnik, przy granicy z Siemiechowem, na pięknej widokowej działce wielkości 14 ar. W ofercie sprzedaży jest również mieszcząca się tuż obok 30- ar działka rolna, którą można przekształcić na kilka działek budowlanych, lub uprawiać ją według własnego zapotrzebowania. Lokalizacja działki sprawia, że jest to idealne miejsce na podziwianie krajobrazu. Miejsce urokliwe, dla kogoś, kto pragnie cieszyć się ciszą, z dala od miejskiego zgiełku.

Dom parterowy murowany wybudowany w latach 80-tych  podpiwniczony (40m), z poddaszem do adaptacji. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 126m2. Parter składa się z przedpokoju, dużej kuchni, którą można przekształcić na kuchnio-salon, oraz dwóch pokoi, z czego duży można przeznaczyć na salon, drugi mniejszy, na sypialnie lub pokój dla dziecka. Z pomieszczenia, z które jest wejście na poddasze, oraz do piwnicy wychodzą drugie drzwi- na ogród, całość tego poziomu to 86 m2.

Poddasze, to 40m2 swobodnej przestrzeni, gdzie można stworzyć jedno duże, lub dwa małe pomieszczenia. Okno dachowe umożliwia dostęp światła słonecznego.

Dom z zewnątrz został gruntownie wyremontowany. Wymieniony został dach wraz z rynnami i podbitką dachową, oraz kominem. Dodatkowo został ocieplony 10 cm styropianem, wraz z gustowną elewacją. Częściowo wymieniono okna na plastikowe. Nowe schody wejściowe zaopatrzono w płytki.

Wnętrze domu  wymaga remontu, brak łazienki, jednak do domu doprowadzona jest woda miejska. Wymagane jest również wykonanie centralnego ogrzewania, lub kominka z rozprowadzeniem ciepła na cały dom. W domu jest prąd, w granicach działki istnieje możliwość wykonania przyłącza gazu.

W odległości ok. 1 km. Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Kościół, sklepy. Dużym atutem jest to, że każdego dnia, obok domu przejeżdża, tzw. sklep obwoźny, z bogatym asortymentem, zarówno spożywczym, jak i przemysłowym.

Obejście domu utrzymane jest w bardzo dużej czystości i porządku. Nasadzone są liczne drzewka i krzewy ozdobne. Na podwórku znajduje się również budynek gospodarczy, liczący dwa pomieszczenia o powierzchni 25m, gdzie wymieniono pokrycie dachowe,rynny i podbicia dachowe. Do domku doprowadzono prąd, budynek posiada użytkowe poddasze.

Dodatkowo na podwórku mieści się stylowa, duża drewutnia w której można przechowywać narzędzia ogrodowe, materiał opałowy. Na działce znajduje się głęboka  studnia, która jest drugim źródłem wody, dzięki swojej krystalicznej czystości, może być używana jako woda pitna. Brak kanalizacji daje szanse na proekologiczne rozwiązanie, takie jak własna przydomowa oczyszczalnia ścieków, co łączy się z niższymi kosztami utrzymania domu. Nieruchomość jest w całości ogrodzona nową siatką, na betonowej podmurówce, z brama wjazdową, z dodatkowym wyjście na działkę rolną.

Jeśli chcesz zamieszkać w pięknym miejscu, urządzić dom według własnego gustu i obecnie panujących trendów oraz cieszyć się przestrzenią wokół swojej nieruchomości

Zapraszam do kontaktu:

Agent prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący