Działka budowlano- inwestycyjna
w Ryglicach

580 000 zł - 1,2 ha
145 000 zł - 30,42 ara

Szczegółowy opis:

Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Ryglice położone są ok.25 km na południowy wschód od Tarnowa, w pobliżu Tuchowa. Miasto znajduje się na Pogórzu Ciężkowickim, u północnych podnóży Pasma Brzanki. Przez miejscowość przepływa potok Szwedka i jego dopływy: Rygliczanka i Zalasówka.

Działka o areale 1,2 ha położona przy ul. Bednarskiej, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr.TR2T/00210212/7.
Nieruchomość jest w kształcie prostokąta, nie zabudowana, nie ogrodzona, co daje możliwość do wykorzystania własnego pomysłu pod inwestycje.
Działka jest podzielona na cztery części, każda po 30,42ar.o numerach 366/3, 366/4, 366/5, 366/6.
Działki 366/3 i 366/4 (przy drodze głównej) posiadają warunki zabudowy. Wszystkie działki posiadają służebność w drodze dojazdowej.
Doskonałe usytuowanie na płaskiej i kwadratowej powierzchni z wydanymi warunkami zabudowy, daje możliwość szybkiej budowy, bez konieczności zwlekania w czasie i wyrównywania terenu. Tak, że bez problemu może stanąć tam bezpieczny dom. Teren jest widokowy, obfituje w zieleń ,z działki rozpościera się piękny widok na tereny górzyste i lasy.

Działki są częściowo uzbrojone, dostęp do prądu(w drodze), gaz w odległości ok.400m. Dodatkowo jest możliwość stworzenia przydomowej oczyszczalni ścieków, co w przyszłości zaprocentuje dużą oszczędnością finansową.
Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny, wraz z przyłączami: studnia kopana lub głębinowa ; budynek wolnostojący, do dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. Powierzchnia zabudowy kubaturowej do 12% powierzchni działki.
W pobliżu znajduje się wszystko, co tak na prawdę jest potrzebne: sklepy spożywcze, stacja benzynowa, przedszkole, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa, Urząd Miasta, poczta, apteka, kościół.

Jeżeli widzisz oczami wyobraźni siebie na którejś z powyższych nieruchomości.
Zadzwoń i umów się na prezentację.

Lidia Frankowska
Fenomen Nieruchomości
720 433 334

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący