Działka ROD
''Jaskółka"

83 000 zł

Szczegółowy opis:

Oferujemy państwu na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni ok. 35 m2, położony na obszarze Rodzinnych Ogródków Działkowych w Tarnów- Mościce w sektorze A. Jest to idealne miejsce dla szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. Działka o powierzchni 600 m2 z pięknym, gustownym, drewnianym domkiem z dużym tarasem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Dziaka w całości ogrodzona. Całość domku pokryta nową blachą. Podłoga tarasu wyłożona tzw. deską tarasową.

Domek parterowy składa się z dużego pomieszczenia pełniącego funkcje kuchni połączonej ze strefą wypoczynku.. Wejście do domku prowadzi z funkcjonalnego, dużego, zadaszonego tarasu, służącego jako strefa wypoczynku. Tuż obok tarasu piękny drewniany domek, idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Obok hamak który może służyć do relaksu.

W głównym pomieszczeniu mieści się sofa wypoczynkowa, szafki, stolik. Część kuchenna wyposażona w szafki kuchenne,kuchenkę mikrofalową, czajnik, ekspres do kawy, blat kuchenny, lodówka . W pomieszczeniu duże okna, co powoduje ze jest ono jasne.

W pomieszczeniu gospodarczym znajdują się środki czystości, mopy, wiaderka.
W tylniej części budynku znajduje się pomieszczenie techniczne, w części zaadoptowane na toaletę.
Działka zaopatrzona jest w prąd, oraz wodę. Jest bardzo dobrze pielęgnowana przez obecnych właścicieli, dzięki czemu zyskuje  na jakości.

Całość zasadzona ozdobnymi krzewami, drzewami owocowymi, kwiatami. Tuż obok domku funkcjonalny i stylowy grill, oraz duży skalniak. W sezonie to istny RAJ dla koneserów piękna i obcowania z przyrodą.
W okolicy znajduje się Hotel CRISTAL wraz z restauracją, oraz mini zoo, co jest atrakcją głównie dla dzieci. W bliskiej odległości sklepiki spożywcze. Okolica piękna, widokowa, spacerowa, pełen relaks. Mili i życzliwi sąsiedzi, własna oaza spokoju na przedmieściach, idealna na weekendowe wypady.

Zainteresowany ofertą???
Serdecznie zapraszam na prezentacje

Agent prowadzący:
Lidia- Fenomen Nieruchomości
tel. 720-433-344

Galeria

Agent prowadzący