Domek letniskowy na działce ROD

35 000 zł

Szczegółowy opis:

Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjna o powierzchni 500m2, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego JASKÓŁKA w Tarnów- Mościce. Działka, wraz z uroczym domkiem letniskowym o powierzchni 25m2  mieści się pod nr.104A. Domek jest pusty, ale w razie potrzeby zostanie zaopatrzony w niezbędne sprzęty do użytku codziennego.

Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.Działka obfituje w zieleń, drzewa owocowe, oraz krzewy.Okolica jest cicha, co sprawi, że chcąc zrelaksować się wieczorem przy grillu w gronie znajomych nikt nie zakłóci Twojego spokoju.Atutem działki jest to, że mieści się przy bocznej ścieżce, możesz dojechać samochodem na miejsce.

W okolicy znajduje się Hotel CRISTAL wraz z Restauracją, zaraz obok mini zoo, co jest atrakcją głównie dla dzieci. W bliskiej odległości sklepiki spożywcze.Okolica, piękna, widokowa, spacerowa, pełen relaks. Mili i życzliwi sąsiedzi, własna oaza spokoju na przedmieściach miasta, idealna na weekendowe wypady.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmial.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący