Mieszkanie w centrum Tarnowa z wewnętrznym dziedzińcem

300 000 zł

Szczegółowy opis:

Przedstawiamy na sprzedaż 42 m² mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Targowej. W ostatnim czasie w nieruchomości mieściło się biuro architektoniczne – obecnie znów  może służyć jako mieszkanie, zależnie od potrzeb przyszłych Właścicieli.

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, przedpokoju i łazienki. Ze względu na brak potrzeby prysznica/ wanny nie ma jej w mieszkaniu, w łazience znajduje się umywalka, toaleta oraz miejsce na podłączenie kabiny prysznicowej, całość wyłożona terakotą. Pierwszy pokój można zaadoptować na salon połączony z aneksem kuchennym, natomiast drugi może służyć jako sypialnia, gabinet, pokój dla dziecka – zależnie od potrzeb. Podłogi wyłożone są terakotą i wykładziną z możliwością położenia paneli. W mieszkaniu zostały wymienione okna jak również parapety, kaloryfery. Obniżono i ocieplono sufit. Ściany zostały ocieplone i wyłożone regipsami. W dużych oknach powieszono rolety. Mieszkanie ogrzewane jest piecem gazowym dwu-funkcyjnym.

Kamienica jest niezwykle urokliwa, zbudowana z cegły z wymienionym poszyciem dachowym oraz podbitkami dachowymi. Posiada ona dwa niezależne wejścia – drugie od ul. Ducha. Dodatkowym atutem jest piękny dziedziniec we włoskim stylu wraz z uroczymi balkonami.

Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 120 zł i zawiera opłatę za wodę oraz wywóz śmieci.  Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe

Obok kamienicy znajduje się Plac Targowy „Burek”, sklepy spożywcze i wielobranżowe, restauracje, apteki, przystanki autobusowe, kościół, postój taksówek – mieszkanie znajduje się na Starówce.

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmail.com

Galeria

RZUT mieszkania

Lokalizacja

Agent prowadzący