Dom z budynkiem gospodarczym w Centrum Czermnej, gm. Szerzyny

270 000 zł

Szczegółowy opis:

Czermna to malownicza wieś w gminie Szerzyny, w województwie małopolskim. Miejscowość oddalona jest ok. 35 km od Tarnowa, 18 km od Jasła, 34 km od Dębicy i 26 km od Tuchowa, dzięki czemu duże miasta są na wyciągnięcie ręki. Teren jest górzysty,obfitujący w lasy, idealny dla osób kochających obcowanie z naturą. W okolicy znajduje się bogata infrastruktura. Po drugiej stronie ulicy mieści się m.in.kilka sklepów spożywczych, sklep budowlany, sklep ogrodniczy, kwiaciarnia, Szkoła Podstawowa oraz Kościół.
W tym właśnie miejscu znajduje się oferowana nieruchomość, której olbrzymim atutem jest to, że znajduje się w  centrum miejscowości. Działka o powierzchni 10 ar zabudowana jest uroczym  domem jedno-rodzinnym wraz z budynkiem gospodarczym, o pow.ok. 50m2.

Dom został wybudowany w latach 30- tych, jego konstrukcja jest drewniana. Przeszedł on generalny remont, włącznie z wymianą instalacji elektrycznej oraz gazowej.  Zostały wymienione okna, oraz pokrycie dachowe. Nieruchomość składa się z: czterech pokoi, kuchni, łazienki, dużego korytarza, części gospodarczej oraz pomieszczenia z oddzielnym wejściem, które można zaadaptować na własny gabinet, bub działalność gospodarczą. Dom nie jest umeblowany, dzięki czemu nie ma przeszkód, aby urządzić go według własnego gustu i aktualnie panujących trendów. Podłogi wyłożone są panelami oraz terakotą. Dodatkowo dom posiada poddasze, idealnie nadające się na suszarnie.

Budynek gospodarczy posiada dwa pomieszczenia, z czego jedno duże , które można zaadoptować na garaż, a drugie mniejsze, jako pomieszczenie gospodarcze lub składzik na narzędzia, rowery itp.

Na działce znajduje się studnia, obecnie korzysta z niej pięciu odbiorców.Woda jest bardzo dobrej jakości, można czerpać bez limitu. Do studni podłączony jest hydrofor. Nieruchomość ogrzewana jest piecem gazowym dwu- funkcyjnym nowej generacji ( gaz z sieci). Posesja w pełni ogrodzona jest siatką.

Podsumowując:
📍 ścisłe centrum Czermnej
📍 klimat wsi, który możesz pamiętać z dzieciństwa
📍 dom po generalnym remoncie
📍 bogata infrastruktura

Umów się na prezentację!

Agent prowadzący
Lidia Frankowska
Tel.720 433 344

Galeria

RZUT domu

Lokalizacja

Agent prowadzący