DO WYNAJĘCIA DOM PARTEROWY Z PODDASZEM W CENTRUM WIELKIEJ WSI

2 000 zł / mc

Szczegółowy opis:

Przedmiotem oferty jest wynajem budynku mieszkalnego w miejscowości Wielka Wieś (gmina Wojnicz) dz. Nr 191/2 przy skrzyżowaniu z drogą w kierunku Milówki, o powierzchni ok. 77 m2. Działka o powierzchni ok. 11 ar.

Dom składa się z dwóch pokoi i przedpokoju na poddaszu oraz salonu z kominkiem, kuchnią i łazienką łącznie z wc na parterze. Kominek przed następnym okresem grzewczym będzie przebudowany, zostanie wykonany płaszcz wodny w celu ogrzania pomieszczeń.

Duża funkcjonalna kuchnia, w trakcie montażu płyty indukcyjnej, częściowo umeblowana, ekspozycja okien wschód zachód.

Łazienka z wanną, umywalką, toaletą, oknem, cała wyłożona terakota. Przedpokój, duży, funkcjonalny. Wejście do budynku bezpośrednio przez estetyczny ganek.

Dom po remoncie wymienione części składowe wentylacji, nowe szambo,okna częściowo wymienione na plastikowe, pomieszczenia świeżo pomalowane. Częściowo umeblowane. Dom wyposażony w przyziemną piwnicę. Duży ogród, który ogrodzony jest siatką. Instalacja fotowoltaiczna zmniejsza zapotrzebowanie na energię elektryczną. Brak gazu, ogrzewanie elektryczne.

Funkcjonalny kominek, pełni funkcje źródła ciepła jak i dekoracyjną.
Dodatkowym atutem jest ujęcie wody z własnej nowej studni z zamontowaną pompą wody. Budynek posiada aktualne świadectwo charakterystyki.

Dom znajduję się w centrum miejscowości, blisko duży dyskont spożywczy i mały sklep oraz kompleks sportowo rekreacyjny w tym duży plac zabaw dla dzieci.

Czynsz 2000 zł miesięcznie, plus energia elektryczna według zużycia, woda, wywóz szamba, wywóz śmieci.

Wymagana kaucja zwrotna 2000 zł.

Pozostałe opłaty stałe mieszczą się w kwocie ok. 200 zł (energia elektryczna – bez okresu grzewczego, śmieci, szambo)

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, na dłuższy okres czasu na zasadach najmu okazjonalnego.

Agent prowadzący:

Artur Krakowski

tel.795 343 744

Fenomen Nieruchomości

Galeria

Agent prowadzący