DO WYNAJECIA PIĘRTO DOMU Z ODDZIELNYM WEJŚCIEM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI

1 760 zł / mc

Szczegółowy opis:

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu mieszkalnego w Tarnowie przy ul. Krakowskiej, o powierzchni 57 m2. na pierwszym piętrze domu , z niezależnym wejściem.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, klatki schodowej.

Pokój, który może spełniać rolę salonu, z wyjście na duży balkon, usytuowany na całej szerokości pokoju. Drugi pokój, mniejszy, może pełnić role sypialni lub pokoju dla dzieci. Duża i funkcjonalną kuchnia z wyjściem na balkon, widna, z nowymi meblami w zabudowie, może spełniać również role jadalni.

Łazienka z wanną, umywalką, toaletą,oknem, cała wyłożona terakota, również wanna w zabudowie. Przedpokój, duży, funkcjonalny, z szafą. Klatka schodowa estetyczna, zadbana, ogrzewana.

Mieszkanie po remoncie, okna plastikowe, pomieszczenia świeżo pomalowane. Nie umeblowane. Mieszkanie posiada dostęp do piwnicy,oraz na przydzielony do tej części domu ogród, który ogrodzony jest siatką. Budynek po termomodernizacji o niskim zużyciu energii. Instalacja fotowoltaiczna zmniejsza zapotrzebowanie na energię elektryczną.Kolektory słoneczne pokrywają część zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Czynsz 1760 zł miesięcznie, plus gaz według zużycia, woda, kanalizacja, wywóz śmieci.

Wymagana kaucja zwrotna 1760 zł.

Pozostałe opłaty stałe mieszczą się w kwocie 280 zł (gaz, śmieci, woda, kanalizacja)

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, na dłuższy okres czasu na zasadach najmu okazjonalnego.

Agent prowadzący:              

Artur Krakowski

tel.795 343 744

Fenomen Nieruchomości

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący