Domek całoroczny na działce ROD

69 000 zł
do negocjacji

Szczegółowy opis:

Proponuję do sprzedaży domek letniskowy położony na obszarze Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Tarnowie. Jest to idealne miejsce dla szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Nieruchomość położona jest na obrzeżach miasta Tarnowa przy ulicy Hanausek 24 – teren ROD. Posesja jest ogrodzona i monitorowana co podnosi poziom bezpieczeństwa właścicieli poszczególnych działek. Parcela o numerze 126 ma powierzchnię 333 metrów kwadratowych. Mieści się ona w centrum terenu ogródków, jest wyposażona w niezbędne media. Jako jedna z nielicznych posiada własną studnię z zamontowaną pompą i hydroforem, które pozwalają zaopatrzyć działkę w niezbędną wodę do pielęgnacji roślin, oraz do używania w domu.

Działka posiada kanalizację w formie przydomowej oczyszczalni oraz przyłącze elektryczne z podlicznikiem energii. Jest ona bardzo dobrze pielęgnowana przez obecnych właścicieli. Na działce wybudowany jest spory grill wraz z wędzarnią, dzięki którym podniesiesz poziom rodzinnego barbecue na wyżyny 🙂

Najważniejszą częścią składową nieruchomości jest oczywiście wspomniany wcześniej domek letniskowy. Zbudowany jest on własnoręcznie przez właścicieli z cegły naturalnej, co nadaje mu specyficzny klimat i oryginalność. Budynek został ocieplony dziesięciocentymetrową warstwą styropianu, dzięki czemu daje możliwość korzystania z działki od pierwszych dni wiosny do ostatnich dni jesieni. Dom ogrzewany jest elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, w razie potrzeby istnieje możliwość dogrzania pomieszczeń butlą gazową. Wewnątrz wyeksponowany został materiał budulcowy, czyli wspomniana naturalna cegła, na podłodze płytki ułatwiające utrzymanie porządku. Domek składa się z trzech pomieszczeń. Centralnym jest salon, z przylegającą kuchnią, wyposażona w stałą zabudowę i jadalnia. Dodatkowo nieruchomość posiada łazienkę wyposażoną w prysznic i bojler elektryczny jako źródło ciepłej wody. Ostatnim pomieszczeniem jest składzik na przetwory i narzędzia, który można zaadaptować na oddzielną sypialnie. Przy odrobinie chęci istnieje możliwość zamontowania dwuspadowego dachu i wygospodarowania dodatkowych metrów na poddaszu. Powierzchnia całkowita po obrysie zewnętrznym to 35 metrów kwadratowych. Dodatkowo przed wejściem znajduje się zadaszony taras o powierzchni około 12 metrów kwadratowych. Na zamontowanej na nim wiszącej huśtawce będziesz mógł odpoczywać po pracy w ogrodzie. Roczne koszty utrzymania nieruchomości wraz z podatkiem i opłatą administracyjną to około 420 zł plus prąd według zużycia.

Podsumowując:

📍 własna oaza zieleni na przedmieściach Tarnowa do wypadów na weekend,
📍 możliwość relaksu przy pracach ogrodowych,
📍 wysokiej jakości domek letniskowy, w pełni wyposażony do mieszkania,
📍 miłe sąsiedztwo życzliwych osób.

Zapraszam do kontaktu !

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmial.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący