Mieszkanie w ścisłym Centrum miasta

199 000 zł do negocjacji

Szczegółowy opis:

Przedmiotem oferty jest 40-metrowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone w atrakcyjnej dzielnicy Tarnowa, przy ul.Powroźniczej 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na niskim parterze, w trzypiętrowej kamienicy.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego mieszczącego się we wnęce przedpokoju, łazienki.

Mieszkanie jest po remoncie, w ubiegłym roku została wymieniona instalacja elektryczna, okna wraz z parapetami, drzwi (wejściowe, jak również w pomieszczeniach), kaloryfery. Podłogi wyłożone  panelami, oraz terakotą. Sufit w całym mieszkaniu jest podwieszany, dzięki czemu zamontowano klimatyczne oświetlenie halogenowe. Mieszkanie częściowo umeblowane, wyposażone w płytę indukcyjną, lodówkę, mikrofalówkę, meble kuchenne, w jednym z pokoi szafa, regały, półki. Łazienka wyposażona jest w prysznic, pralkę, suszarkę, szafki, lustro, bojler elektryczny, piecyk podgrzewający wodę doprowadzoną do kaloryferów.

Główne drzwi do kamienicy po wymianie, zaopatrzone w domofon nowej generacji, co zapewnia bezpieczeństwo. Bezpośrednio z klatki wyjście na ogródek. Do mieszkania przynależy piwnica.

Tuż obok kamienicy znajduje się szkoła językowa BRYTANIA – Schol of English, w bliskiej odległości 2 Wyższe Uczelnie: Akademia Tarnowska, oraz Małopolska Wyższa Szkołą Ekonomiczna, II Liceum Ogólnokształcące. W pobliżu mieści się  Szpital im. E. Szczeklika, oraz Przychodnia.

W okolicy znajduje się mnóstwo punktów usługowych, sklepów, lokali gastronomicznych.

W bliskiej odległości Szkoła Podstawowa, przedszkole, żłobek, poczta, kościół, teatr.

Do Galerii Geminii, jedyne 5 minut jazdy samochodem.

Nieruchomość może być przeznaczona pod wynajem, prowadzenie działalności gospodarczej lub jako mieszkanie.

Zarządca nieruchomości jest Biuro Obsługi Nieruchomości – Włodzimierz Czochara, a czynsz administracyjny wynosi 120 zł, w skład którego wchodzi zimna woda, wywóz śmieci, kanalizacja.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Agent prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący