Mieszkanie 2 pokojowe - Centrum

249 000 zł

Szczegółowy opis:

Mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Tarnowa. Blisko centrum, wśród zieleni, a jednocześnie z dala od  miejskiego zgiełku.

Funkcjonalne, częściowo umeblowane mieszkanie mieści się w Tarnowie przy ulicy Rolniczej 12. Położone jest na trzecim pietrze, w czteropiętrowym bloku.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. Pierwszy z pokoi do którego przynależy balkon, może pełnić funkcje salonu. Drugi, w zależności od potrzeb, jako sypialnia, gabinet, lub pokój dla dziecka. Kuchnia jest mała, ale funkcjonalna, można ją otworzyć na salon, zyskując w ten sposób dodatkową przestrzenną jadalnie. Łazienka z wanną, którą można zamienić na prysznic, wszystko według  własnego gustu. Wejście do pomieszczeń, bezpośrednio z przedpokoju.

Olbrzymim atutem proponowanej nieruchomości jest jej lokalizacja i bogata infrastruktura. Do centrum miasta 10 minut spacerem.  Obok bloku mieści się Lidl, małe osiedlowe sklepiki, pasaż handlowy z punktami usługowymi: kosmetyczka, fryzjer itp. W okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr.1, Przedszkole nr. 34, przy Przedszkolu Żłobek, Kościół.

Blisko miejsca zamieszkania, przystanki autobusowe, przychodnie, apteki, restauracje, wszystko, co niezbędne do funkcjonowania na co-dzień.

Zarządcą bloku jest jest Spółdzielnia mieszkaniowa „Jaskółka”, a czynsz wynosi 390 zł.

Budynek jest ocieplony, co ma niewątpliwy wpływ na wysokość comiesięcznych rachunków. Do mieszkania przynależy piwnica.

Podsumowanie:

📍 niski czynsz,
📍 doskonała lokalizacja,
📍 bogata infrastruktura,
📍 parking dla mieszkańców,
📍 spokojna okolica,
📍 centrum miasta.

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmial.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący