Działka pod budowę domu w Oleśnie

45 000 zł

Szczegółowy opis:

Przedmiotem oferty jest 12-ar działka o nr. 842/3 pod budowę wymarzonego domu, w cichej i spokojnej okolicy. Działka z WZ położona jest przy ul. Kolejowej w miejscowości Olesno, gmina Olesno, powiat Dąbrowa Tarnowska. Cechuje ją to, że oddalona jest od samego Centrum, dzięki czemu przyszli właściciele unikną hałasu. Miejsce, gdzie powstanie przyszły dom, jest malowniczą  okolicą obfitującą  w zieleń. Blisko las, obok zabudowa nowych domów jednorodzinnych.

Do działki prowadzi droga gminna i ok 60 m drogi, która jest współwłasnością mieszkańców ulicy. W centrum gminy znajdują się 2 duże markety, małe sklepiki, piekarnia,urzędy, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, kościół, przychodnia.

Do najbliższego miasta – Dąbrowa Tarnowska, ok.4 km, gdzie już znajduje się pełna infrastruktura: szpital, przychodnie specjalistyczne, szkoły średnie, centrum handlowe, wszystkie urzędy, potrzebne do załatwienia wszelakich potrzeb. Odległość do Tarnowa – 30 km.

Na działce znajduje się prąd, oraz dostęp wody miejskiej. Brak kanalizacji daje szanse na proekologiczne rozwiązanie, takie jak własna przydomowa oczyszczalnia ścieków, co łączy się z niższymi kosztami utrzymania domu.

Podsumowując;

📍 działka budowlana o wymiarach 30m/40m
📍 powierzchnia 1.200m2
📍 cicha okolica
📍 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
📍 brak problemu z dojazdem

Zapraszam na prezentacje w tym wyjątkowym miejscu!

Agent prowadzący:
Lidia Frankowska
Tel. 720 433 344
Fenomen Nieruchomości

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący