Dwie działki rolne

25 000 zł

Szczegółowy opis:

Dwie działki o numerach ewidencyjnych 808/6 oraz 754/10 ( o łącznym areale 2477,00 m2) w miejscowości Okleśna, gm. Alwernia.
Obie te działki dzieli rzeczka – Regulanka, na której powstały szemrzące kaskady z dojazdem z obu stron. Dzięki swojemu unikatowemu położeniu działki są wyjątkowe. W okolicy znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych, a także punkty codziennej potrzeby jak sklepy spożywcze, oraz apteka.
Od najdłuższej rzeki w Polsce – Wisły dzieli odległość zaledwie 150 m, nieznacznie dalej znajduje się niewielka przystań do wodowania łódek i kajaków, w tym miejscu również dokuje prom, kursujący od Okleśnej do Spytkowic. Miejsce idealne dla miłośników wędkarstwa, ponieważ rzeka obfituje w wiele gatunków ryb m. in. Sum, sandacz, kleń. Dodatkowo sąsiadująca z kompleksem Wiślana Trasa Rowerowa, która prowadzi przez wały przeciwpowodziowe od samego Krakowa aż do Oświęcimia zaspokoi potrzebę aktywnego wypoczynku dla pasjonatów wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek. Dla fanów grzybobrania, okolica bogata w lasy.
Do działki prowadzi gminna droga dojazdowa.

Działki równie dobrze mogą się sprawdzić jako działki rolne. Dla osób chcących powiększyć swoje gospodarstwo i uprawiać swoją ziemie w pięknej okolicy – ta oferta jest strzałem w dziesiątkę !!!!

Jeśli chcesz podziwiać ciekawą okolice, odpoczywać nad malowniczą rzeką Wisłą, lub uprawiać swoja ziemie, to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!!!

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

📍 https://maps.app.goo.gl/7ucfdZU7nH3zk9Bz9

Zapraszam do kontaktu:

Agent prowadzący
Leszek Włodarski
tel. 692 770 323

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący