Dom w spokojnej lokalizacji - Bieniaszowice gm. Gręboszów

280 000 zł

Szczegółowy opis:

Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczy dom, położony w Bieniaszowicach, gm. Gręboszów, pow. Dąbrowski przy granicy z Siedliszowicami, na pięknej widokowej działce wielkości ok. 20 ar. W ofercie sprzedaży jest również mieszcząca się tuż obok ok. 30- ar działka rolna, na którą można uzyskać warunki zabudowy, lub uprawiać ją według własnego zapotrzebowania, jest również możliwość oddania ją w dzierżawą miejscowym rolnikom. Lokalizacja działki sprawia, że jest to idealne miejsce na podziwianie krajobrazu. Miejsce urokliwe, dla kogoś, kto pragnie cieszyć się ciszą, z dala od miejskiego zgiełku.
Drewniany dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 75 m2 plus poddasze do adaptacji ok. 40 m2.

Parter składa się z przestronnego ganku, przedpokoju, dużej kuchni, łazienki z dużym oknem oraz dwóch pokoi.
Jeden z pokoi o pow. ok. 25 m2 może spełniać rolę salonu, posiada dużo możliwości np: podzielić na dwa mniejsze pokoje. Drugi mniejszy ok. 12 m2 odpowiedni na sypialnie lub pokój dla dziecka. Podłogi wyłożone panelami. Funkcjonalna kuchnia w kwadracie wyposażona w szafki kuchenne, kuchenkę. Piec kominkowy żeliwny wolno stojący może służyć do ogrzewania jak również przygotowywania posiłków. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicowa, pralkę, szafki, umywalkę, lustro, podłoga i ściany wyłożone terakotą. Ganek może służyć jako pomieszczenie do przechowywania odzieży wierzchniej jest zaopatrzony w wieszaki jak również znajduję się miejsce na dużą szafką na buty, zaopatrzony jest oknem. Przedpokój który może pełnić rolę holu można zaopatrzyć w szafy w zabudowie. Podłoga w przedpokoju wyłożona panelami, w ganku terakotą.  Z przedpokoju wejście na poddasze. W całym domu duże plastikowe okna.
Poddasze, to ok. 40m2 swobodnej przestrzeni, gdzie można stworzyć jedno duże, lub dwa małe pomieszczenia, jest doprowadzony prąd.
Dach został częściowo wymieniony, położona pokrycie z blachy,wraz z całkowitym nowym orynnowaniem.
Wejście do domu wyłożone betonowymi płytami, również obejście wokół budynku. Wjazd do domu z ulicy utwardzony kamieniem.

Dom po remoncie w roku 2018, została wymieniona instalacja elektryczna, wodno kanalizacyjna. Nieruchomość ogrzewana piecami kaflowymi, istnieje możliwość podłączenia instalacji gazowej. Działka całkowicie uzbrojona, woda z sieci miejskiej, gaz. Na posesji znajduje się również studnia, istnieje więc możliwość korzystania z wody, np. w celu podlewania ogródka, trawnika, czy innych potrzeb.
Obejście domu utrzymane jest w bardzo dużej czystości i porządku,  obecni właściciele bardzo dbają o każdy szczegół.  Nasadzone są liczne drzewka owocowe ( czereśnie, grusza, śliwka, jabłonie, wiśnia, orzechy) oraz krzewy owocowe. Dodatkowo na podwórku, wokół domu piękny ogródek z licznymi nasadzeniami, całość zdobi  trawnik. Na podwórku znajdują się również: drewniane huśtawki i plac zabaw dla dzieci. Na działce mieści się duży ok. 80 m2 funkcjonalny murowany budynek gospodarczy, liczący trzy pomieszczenia zaopatrzony w prąd.
Dodatkowo na podwórku duża stodoła, w której można przechowywać narzędzia ogrodowe, materiał opałowy. Nieruchomość od ulicy jest ogrodzona i zaopatrzona w bramę wjazdową oraz wejściową.
W okolicy miłe i przyjazne sąsiedztwo.
W niedalekiej odległości dobrze zaopatrzony sklep spożywczo przemysłowy gdzie można zrobić podstawowe zakupy. Do większych sklepów, gdzie też znajduję się również Urząd Gminy, Przychodnia, Szkoła Podstawowa, Przedszkole, ok. 5 km.. Dzieci do szkoły dowozi gminny autobus.

Jeśli chcesz zamieszkać w pięknym miejscu, urządzić dom według własnego gustu i obecnie panujących trendów oraz cieszyć się przestrzenią wokół swojej nieruchomości

Zapraszam do kontaktu:

Agent prowadzący
Natalia Glonek
tel. 510 396 253

Galeria

Rzut

Lokalizacja

Agent prowadzący