Mieszkanie w ścisłym Centrum
w doskonałej cenie

275 000 zł

Szczegółowy opis:

Przedstawiamy na sprzedaż 52 mieszkanie do remontu w ścisłym Centrum miasta przy ul. Waryńskiego.  Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku z cegły.

Mieszkanie składa się z dwóch dużych niezależnych pokoi, kwadratowej widnej kuchni, dużego przedpokoju oraz łazienki z osobną toaletą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu, przy czym wymienione zostały okna oraz parapety.  Mieszkanie ze względu na rozmiar oraz rozkład okien – północ, wschód, zachód jest bardzo widne. Bardzo atrakcyjny rozkład pomieszczeń daje duże możliwości dla nowego właściciela.

Do mieszkania przynależy duża 9 piwnica. Przed blokiem od wschodu wspólny ogród dla mieszkańców a z drugiej strony bloku parking. Blok po termomodernizacji, wymienione zostały drzwi do klatki. Mieszkanie posiada świetną lokalizację w ścisłym Centrum miasta – obok bloku piekarnia, Urząd Miasta, Akademia Tarnowska, nieco dalej teatr, punkty gastronomiczne i usługowe, przychodnie, apteki, szpital, sklepy wielobranżowe, szkoły podstawowe oraz licea i technika. Podsumowując wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki.

Zarządcą budynku jest Miejski Zarząd  Budynków a czynsz administracyjny wynosi 700 zł i zawiera: zaliczki na zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie z sieci miejskiej, kanalizację, wywóz śmieci.

Mieszkanie sprzedawane bez mebli.

Poszukujesz nieruchomości w Centrum , którą możesz w pełni zagospodarować na swoje 4 kąty?
Umów się na prezentację

Agent Prowadzący 
Artur Krakowski
Fenomen Nieruchomości
795 343 744

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący