Dom w atrakcyjnej lokalizacji - Pilzno

330 000 zł - do negocjacji

Szczegółowy opis:

Przedstawiamy państwu na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 180m2 położony na 20-ar działce w miejscowości Pilzno, woj. podkarpackie. Nieruchomość z cegły, wybudowana w latach 70- tych, składa się z parteru, poddasza do adaptacji, suteren na najniższym poziomie, również do adaptacji.

Parter, którego powierzchnia użytkowa wynosi 90m2 składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, przestronnego przedpokoju, pomieszczenia na łazienkę, oraz funkcjonalnego wiatrołapu, który można zaadaptować na werandę. Podczas remontu,  wykorzystując wyobraźnie, uda się stworzyć piękne i funkcjonalne pomieszczenia. Duża kuchnia daje możliwości, aby przekształcić ją na kuchnio- jadalnie. Przedpokój daje możliwości na montaż pojemnej szafy, komody, szafki na buty, wieszaków. Pomieszczenie przygotowane pod łazienkę(z oknem) jest idealne na montaż prysznica, czy wanny, według potrzeb. Pokoje przestronne, ustawne, wszystkie pomieszczenia zaopatrzone w duże okna, częściowo wymienione na plastikowe. Na tym poziomie mieści się również pomieszczenie gospodarcze, z którego prowadzą schody na poddasze. Ta 50-metrowa przestrzeń z dwoma oknami, może zostać przekształcona na dwa pomieszczenia, lub dowolnie, według gustu i potrzeb. Sutereny, również stwarzają wiele możliwości, jeśli chodzi o zagospodarowanie. Mogą służyć jako pomieszczenia mieszkalne, pralnia, suszarnia, pomieszczenia gospodarcze.

Do domu doprowadzona jest woda miejska, prąd oraz gaz z sieci. Wymienione zostało pokrycie dachowe(blacha), oraz rynny. Na posesji, oprócz domu mieści się również drewniany domek, który można wykorzystać według potrzeb, np. na prowadzenie działalności gospodarczej, pomieszczenia są w dobrym stanie; murowany budynek gospodarczy, oraz drewniana stodoła.

Posesja jest częściowo ogrodzona. Dodatkowo, do nieruchomości przynależy 8- ar. działka rolna mieszcząca się obok domu (w cenie nieruchomości). Dojazd główną drogą krajową 94, z której zjazd do posesji ok 150m, drogą gminną. Cała infrastruktura ok2 km; Szkoły Podstawowe, oraz Ponadpodstawowe, Przedszkola, sklepy, Urząd Miasta, punkty usługowe, przychodnia, markety, punkty gastronomiczne, kościół.

Szukasz miejsca, gdzie znajdziesz ciszę, spokój i stworzysz swoją przestrzeń do życia? Umów się na prezentację.

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmail.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący