Nieruchomość mieszkalno-inwestycyjna z potencjałem

1 100 000 zł

Szczegółowy opis:

Chcesz zamieszkać w mieście, jednocześnie uniknąć wielkomiejskiego szumu? Jest to jak najbardziej możliwe…

Przedstawiamy nieruchomość mieszczącą się w Alwerni – niewielkim mieście leżącym 30 km od Krakowa, która posiada szeroki wachlarz możliwości dla przyszłego właściciela.

Na działce znajduje się murowany zamieszkały dom o powierzchni ok. 70 m2 oraz budynek gospodarczy. Wymagają one remontu.

Atutem oferty, jet atrakcyjny, uzbrojony , ogrodzony teren posiadający warunki zabudowy o powierzchni 60 ar, który z powodzeniem można podzielić na działki budowlane. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma oznaczenie Mn/U, co umożliwia budowę nie tylko domków jednorodzinnych, ale także budynków o przeznaczeniu usługowym pod działalność gospodarczą o maksymalnej wielkości 400m2. Kiedyś na wymienionym terenie prowadzona była stadnina koni co z powodzeniem można reaktywować – jest to jedna z wielu potencjalnych opcji zagospodarowania terenu.

Na terenie nieruchomości oprócz budynków znajduje się także staw, oczko wodne, funkcjonująca wędzarnia oraz ok. 15 ar przepięknego lasu, który stanowi oazę spokoju i umożliwia obcowanie z naturą. Okolica obfituje w zieleń, tuż obok znajduje się Tenczyński Park Krajobrazowy a dalej na północ Park Krajobrazowy Orlich Gniazd. Nieopodal znajduje się szereg łowisk wędkarskich, wzdłuż których można przejechać się kolejką drezynową. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga gminna.

Mimo spokojnej okolicy dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 3 minuty. Alwernia w swoim centrum posiada bogatą infrastrukturę: centrum handlowe, drogerie, duże sklepy spożywcze, cukiernię, i wiele innych. Ponadto w niedalekiej odległości od kompleksu handlowego zlokalizowane są placówki medyczne, oświatowe, bank, urząd oraz kościół.

Oferta wydaje Ci się atrakcyjna?
Nie czekaj – umów się na prezentację

Agent Prowadzący
Lidia Frankowska
tel. 720 433 344
lidia.fenomen@gmial.com

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący