Dom z wyposażeniem

540 000 zł do negocjacji

Szczegółowy opis:

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, jednorodzinny, usytuowany na lekkim wzniesieniu o powierzchni użytkowej ok. 80 m², oraz ok. 70 m² poddasza do adaptacji, położony na 29-arowej działce w miejscowości Borowa, gmina Zakliczyn, woj. Małopolskie.

Nieruchomość składa się z salonu, dużej jasnej kuchni, sypialni, dużej łazienki, funkcjonalnego przedpokoju z głównym wejściem, oraz pomieszczenia gospodarczego z dużą szafą z osobnym wejściem. Poddasze mieszkania,na które prowadzą drewniane schody, niezagospodarowane można zaadoptować według własnego uznania, Cała przestrzeń w tej pięknej nieruchomości jest dobrze przemyślana, aby spełniała swoją funkcję. Jasna kuchnia w zabudowie zaopatrzona w lodówkę, płytę indukcyjną piekarnik, stół z krzesłami. Duża, funkcjonalna łazienka, mieszcząca wannę, umywalkę, kosz na pranie, lustro, wieszaki, zaopatrzona oknem. Główne wejście prowadzi do funkcjonalnego przedpokoju.
Okna w całym domu są plastikowe trzykomorowe zaopatrzone roletami; gustowne i nowoczesne drewniane drzwi. Podłogi wyłożone panelami wysokiej jakości, oraz nowoczesną terakotą.

Dom wyposażony w meble i sprzęt nowej generacji. Budynek ocieplony. Dach pokryty jest blachą. Budynek podpiwniczony.
Woda ze studni, ogrzewanie węglowe lub elektryczne z ogrzewaniem podłogowym, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Na dachu budynku zainstalowana fotowoltaika.
Na działce znajduje się również plac zabaw dla dzieci.
Wjazd utwardzony i wyłożony kamykiem z możliwością położenia kostki brukowej, na podwórku trawnik.
Dom posiada księgę wieczystą.
Dojazd do domu drogą asfaltową.
W odległości ok. 1,5 km. mieści się Szkoła Podstawowa, Sklep, Kościół.
Urząd Gminy w oddalonym o 8 km. Zakliczynie. W Zakliczynie (ok. 8 km.) duże sklepy sieciowe: Cezar, Biedronka, CPN, punkty usługowe, gastronomiczne.
 Tarnów oddalony od miejscowości ok 35 km.

Chcesz zacząć tworzyć nowy rozdział swojego życia?
Umów się na prezentację tej pięknej Nieruchomości

Agent Prowadzący 
Natalia Glonek
Fenomen Nieruchomości
510 396 253

Galeria

Rzut domu:

Lokalizacja

Agent prowadzący